Kilka słów O nas

COMFORT MOVE

Kim jesteśmy ?

Adrenalina wprost proporcjonalna do obaw, dobrze znana jest tym, którzy podejmują decyzję o przeprowadzce. To moment, kiedy lepiej ograniczyć ilość niewiadomych: skupić się na tym co rzeczywiście kluczowe, a pakowanie i przewóz zostawić fachowcom. ComfortMove to doświadczona firma działająca w całej Europie, świadcząca usługi transportowe i przeprowadzkowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.  Działamy od A do Z, co oznacza analizę koniecznego do przewiezienia mienia, rozkręcenie mebli i dokładne ich zapakowanie, a przede wszystkim profesjonalną opiekę nad powierzonymi przedmiotami i sprawne ich przewiezienie zabezpieczonymi samochodami.

Oferujemy przeprowadzki całych mieszkań, jak również poszczególnych mebli (jak transport antyków czy transport pianin). Zlecenia podejmujemy we wszystkich mniejszych i większych miastach oraz poza granicami Polski. Dzięki czemu nasi Klienci otrzymują pełną gwarancję samodzielności wykonania zlecenia (bez dodatkowych podwykonawców) i nie tylko dostarczenie przewożonych przedmiotów „od drzwi do drzwi”, ale także ich adaptację w nowym lokum.

Zajmujemy się także transportem wielkogabarytowych ładunków, gwarantując fachowy przewóz towarów czy maszyn przemysłowych na terenie Polski i Europy.  Nasze pojazdy posiadają system pozycjonowania satelitarnego GPS, dzięki czemu klient może śledzić trasę przewożonego ładunku.

Główne kierunki, na których w minionych latach odbywały się przeprowadzki i transport to:  Polska – Europa, a w szczególności: Grecja, Niemcy, Holandia, Belgia, Anglia, Szkocja i Walia, Francja, Dania, Włochy, Austria, Węgry, Szwajcaria, Hiszpania, Portugalia, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja, Norwegia.

Jeździmy we wszystkich miastach w Polsce, tj:  Gdańsk, Gdynia, Białystok, Elbląg, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Opole, Radom, Kielce, Zielona Góra, Piła, Legnica, Tarnów, Przemyśl, Chełm, Płock, Wałbrzych…i wszędzie tak gdzie potrzebujesz.

Zapraszamy do pierwszego kontaktu, po którym zaproponujemy Ci szeroki wachlarz możliwości, nie tylko przekonując, ale także udowadniając że przeprowadzka wcale nie musi przypominać survivalowego biegu przez płotki.

Z ComfortMove masz komfort i nieograniczone możliwości.

  • 15 lat doświadczenia
  • 159 zadowolonych klientów
  • 12 osób w ekipie

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY WYJĄTKOWI?

Dlaczego warto nas zatrudnić?

  • Starannie planujemy transport
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Dbamy o bezpieczeństwo mienia
  • Szybko realizujemy zlecenia
  • Działamy szybko i dokładnie
  • Odpowiednio pakujemy przedmioty