Usługi

Transport Transport na terenie całej Europy

Zajmujemy się transportem ładunków wielkogabarytowych dla zakładów produkcyjnych i firm, oferując nie tylko bezpieczne dostarczenie ładunku w Polsce, czy w Europie, ale także przeprowadzenie zespołu formalności i koniecznych procedur celnych. W naszej bazie znajdują się samochody o różnej kubaturze oraz ładowności: do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Dzięki systemowi GPS, w który wyposażony jest każdy nasz samochód można śledzić etapy trasy swojego ładunku. Gwarantujemy szybką i profesjonalną usługę w konkurencyjnych cenach.

Przeprowadzki Przeprowadzki na terenie całej Europy

Zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby biura bez wątpienia rozregulować może codzienność. ComforMove realizuje przeprowadzki prywatne z mieszkań i domów, ale także firm i całych obiektów komercyjnych. Zlecenia realizujemy w całej Europie, realizując przeprowadzki bliskie, jak i te dalekie: do innego kraju. Dbamy o to, by meble, odzież czy dokumenty zostały zabezpieczone na czas transportu i dostarczone na nowe miejsce. Usługi transportowe są ubezpieczone, a nasi pracownicy z należytą starannością dbają o powierzone mienie.

Pełne pakowanie Bezpieczny przewóz

Każdy dobrze zna moment kiedy trudno zmobilizować się do rzeczy nieprzyjemnych. Pakowanie z pewnością właśnie do takich należy. Nasi pracownicy pakują powierzone przedmioty w folię bąbelkową i kartony. W sposób szczególny zabezpieczając wybrane produkty: antyki, książki, meble, lustra, komputery czy inne sprzęty. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że nie zostaniesz sam z kłopotem.

Magazynowanie Bezpieczne przechowywanie

Oferujemy możliwość przechowania przedmiotów w specjalnie do tego przygotowanych boksach magazynowych. Przedmioty zostają dokładnie zabezpieczone w materiały chroniące i umieszczone w dedykowanych pomieszczeniach, z dala od wilgoci i chłodu. To rozwiązanie doceniane jest przez właścicieli niewielkich mieszkań lub osób u których z różnych przyczyn, przeprowadzka trwa dłużej niż planowano.